ХНАУ — Харківський національний аграрний університет ім.Докучаєва В.В.

Лікар Вербицкая Олександра Дмитрівна.

Центр Первинної медико – санітарної допомоги (Центр ПМСД ХНАУ) – є структурною одиницею міської студентської лікарні м. Харкова.
Він здійснює медичне обслуговування студентів ХНАУ ім. В.В. Докучаєва.

На сьогодні Центр має сучасне приміщення, у якому 11 кабінетів, а також підсобні приміщення : архів, стерилізаційна кімната. У Центрі функціонує лабораторія, кабінет ЕКГ, оснащений обладнанням для проведення електрокардіограм. Лабораторія оснащена лабораторними меблями, є мікроскоп, центрифера, електрофотокалориметр, що дозволяє проводити повний аналіз крові і сечі.
У Центрі постійно ведуть прийом терапевти, стоматологи, гінеколог. Також є кабінет для роботи вузьких спеціалістів (окуліст, отоларинголог, хірург). Цей кабінет оснащений офтальмолоскопом, огоскопом, є набір лінз для підбору окулярів.
У Центрі є кабінет для щеплень, де проводяться профілактичні планові щеплення, а також кабінет санітарно – освітньої роботи, оснащений відеотехнікою для показу відеофільмів з медичної тематики. Телевізор і відеомагнітофон є подарунок колег і Америки, які були в Центрі в 2002, 2003 р. р.

Види медичної допомоги, що надаються Центром ПМСД ХНАУ:

 1. Невідкладна допомога
  2. Лікувальна допомога:
  – терапевтична (щоденно);
  – гінекологічна (2 рази на тиждень);
  – діагностична;
  – профілактична робота.

  Найважливіший напрям діяльності Центру ПМСД ХНАУ – профілактика.
  Центр виконує великий обсяг роботи: профілактичні огляди, що проводяться для виявлення хвороб на ранній стадії , флюорографічне обстеження для профілактики туберкульозу, проведення щеплень для профілактики дифтерії та правця. Особливо ретельно ведеться робота зі студентами першого курсу, для яких щорічно на початку навчального року проводяться лекції за 4-х годинною програмою із залученням спеціалістів – терапевта, гінеколога, психотерапевта з демонстрацією науково – популярних тематичних фільмів.

МІСЬКА СТУДЕНТСЬКА ЛІКАРНЯ

Студентська лікарня функціонує з 1922 року.

Студентська лікарня сьогодні є сучасною багатопрофільною лікувально-профілактичною установою, що надає медичну допомогу студентам 24 Державних вищих навчальних закладів III–IV рівня акредитації, денної форми навчання, на 3-х рівнях

Реєстратура: тел. 706-15-14, 725-51-78, studhosp@ukr.net