Харківська Міська Студентська Лікарня

26 вересня 2007 року по ініціативі ряду організацій, що займаються питаннями репродуктивного здоров’я і проблемами планування сім’ї, вперше було відзначено Всесвітній День контрацепції (World Contraception Day), і з тих пір він проводиться щорічно.

Вступивши на перший курс будь-якого навчального закладу, людина потрапляє в абсолютно нове середовище, в якому потрібно адаптуватися буквально з перших днів навчання. Зазвичай студентські роки – це найяскравіші моменти в житті людини. За ці роки молода людина знаходить свій осередок в суспільстві, визначається зі способом життя, отримує спеціальність, яка стане передумовою для майбутньої роботи. Тому дуже важливо з перших днів навчання вступити в потрібний ритм роботи, а далі відчувати тільки позитивні емоції від прекрасного студентського життя.

Коли виникає необхідність запам’ятати великі обсяги інформації в стислі терміни, часто можна впасти в депресію, якщо навіть не в паніку, при одному тільки погляді на велику кількість слів і абзаців, які потрібно поселити у себе в голові. На ділі ж, процес запам’ятовування не так важкий, як здається по початку. Ви в цьому переконаєтеся, якщо почнете дотримуватися наступних порад.

Для виконання студентами вищих освітніх установ певних обов’язків (компетенцій), які доручаються їм для сприяння в досягненні певної міри освіченості, призначається навчальне навантаження, яка як система навчальних завдань, зумовлена ​​вимогами до відповідного рівня освіченості, призводить до інтегративної (емоційно-вольової, розумової і фізичної) напруженості, до стомлення.

Значення фізичної культури в процесі формування особистості величезна – в цьому відношенні не застаріла пословіца – «У здоровому тілі – здоровий дух». Однак з’явилися такі бар’єри поширення фізичної культури, як недолік фінансування, малорухливий спосіб життя, слабка освітленість в ЗМІ.

yukyuk

ujyu

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.