Міська Студентська Лікарня

З початку 2018 року на кір в Україні захворіло більше 2 тисяч осіб, з них 1375 дітей і 709 дорослих. Спалах кору в Україні МОЗ не називають епідемією, однак такі результати вже досягли третини всіх звернень із симптомами у 2017 році.

У зв’язку з небезпечністю хвороби та низьким рівнем охоплення щепленнями в Україні, МОЗ рекомендує вакцинацію для дітей і ревакцинацію для дорослих. Для лікування дифтерії в Україні наявна протидифтерійна сироватка.

26 вересня 2007 року по ініціативі ряду організацій, що займаються питаннями репродуктивного здоров’я і проблемами планування сім’ї, вперше було відзначено Всесвітній День контрацепції (World Contraception Day), і з тих пір він проводиться щорічно.

Вступивши на перший курс будь-якого навчального закладу, людина потрапляє в абсолютно нове середовище, в якому потрібно адаптуватися буквально з перших днів навчання. Зазвичай студентські роки – це найяскравіші моменти в житті людини. За ці роки молода людина знаходить свій осередок в суспільстві, визначається зі способом життя, отримує спеціальність, яка стане передумовою для майбутньої роботи. Тому дуже важливо з перших днів навчання вступити в потрібний ритм роботи, а далі відчувати тільки позитивні емоції від прекрасного студентського життя.

Коли виникає необхідність запам’ятати великі обсяги інформації в стислі терміни, часто можна впасти в депресію, якщо навіть не в паніку, при одному тільки погляді на велику кількість слів і абзаців, які потрібно поселити у себе в голові. На ділі ж, процес запам’ятовування не так важкий, як здається по початку. Ви в цьому переконаєтеся, якщо почнете дотримуватися наступних порад.

yukyuk

ujyu

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.