Харківська Міська Студентська Лікарня

З метою повного та об’єктивного розгляду звернень громадян усі письмові та усні звернення розглядаються послідовно на різних рівнях відповідно до Закону України «Про звернення громадян»:

Декларації підписуємо електронно. Уже 2 квітня розпочався перший етап реформи фінансування охорони здоров’я — кампанія з вибору лікаря. Пацієнти можуть обирати свого лікаря первинної медичної допомоги (сімейного лікаря, терапевта або педіатра), підписуючи з ним декларації. Всі декларації заповнюються в системі «Електронне здоров’я». Декларація — це форма заяви, якою пацієнт повідомляє, що обрав саме цього лікаря і цей заклад.Завантажити

Лікарі на захисті нацбезпеки.

Щеплення — єдиний дієвий спосіб уберегтися від інфекційних захворювань і запобігти розвитку небезпечних ускладнень. Це знають у всьому цивілізованому світі. На жаль, сьогодні довіра до вакцинації в нашому суспільстві, хоча і зростає, залишається на низькому рівні. Завантажити

Навіщо автономізація лікарям?

Лікарі часто запитують нас: що конкретно нам дасть автономізація?

Навіщо вона потрібна? На це запитання є дві відповіді: юридична та світоглядна. З юридичної точки зору автономізація медичних закладів переводить їх зі статусу бюджетних установ у статус комунальних некомерційних підприємств. Це означає, що замість роботи в межах Бюджетного кодексу вони отримують можливість здійснювати діяльність на підставі Господарсь-кого кодексу — тобто так само, як працює будь-яка компанія в Україні.

Медична реформа розпочинається!

Президент підписав прийнятий парламентом закон, а на засіданні Кабінету Міністрів ми ухвалили перші ключові документи, щоб зміни в системі охорони здоров’я почали втілюватися в життя.

yukyuk

ujyu

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.