Міська Студентська Лікарня

Школа відповідального батьківства

Чарівні майбутні мами і турботливі тата!

Запрошуємо Вас на захоплюючі, насичені заняття з підготовки до пологів, на яких Ви поринете в світ доброти, любові, краси і світла.

Ми допомагаємо жінкам стати мамами, а чоловікам – татами. Ми готуємо подружні пари до зачаття, здорової та щасливої вагітності, до пологів та зміненого післяпологового життя, грудного вигодовування і до батьківства в цілому.

Ми допоможемо Вам приборкати страхи, розібратися з внутрішніми переживаннями і сумнівами, зробити цей період вагітності приємним і щасливим, а також надамо психологічний супровід ДО, ПІД ЧАС і ПІСЛЯ народження Вашої дитини. На наших бесідах Ви пізнаєте внутрішньоутробний світ дитини, навчитеся розуміти себе і свій «вагітний настрій». Дізнаєтеся, як можна спілкуватися з дитиною до її народження. Якщо Ви хочете, щоб був присутній під час пологів тато дитини, ми навчимо і підготуємо його. Ви дізнаєтеся все про вагітність і красу природних пологів.

Пропонуємо майбутнім мамам пройти курс занять в басейні, оцінити ефект від аквааеробіки, лікувальної гімнастики і дихальних вправ.

Ми підготуємо Вас до красивих і ніжних пологів.

Відкрийте для себе Світ, пов’язаний з народженням дитини !!!

Заняття проводяться щодня з 12-00.

yukyuk

ujyu

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.