тут появится виджет

В Україні розпочата вакцинація проти COVID-19!

Глобальна пандемія коронавірусної хвороби COVID-19 призвела до загибелі сотень тисяч пацієнтів і порушила звичний хід життя мільярдів людей. Впровадження вакцини не тільки допоможе стримати пандемію, а й попередить збитки для економіки.

Глобальна пандемія коронавірусної хвороби COVID-19 призвела до загибелі сотень тисяч пацієнтів і порушила звичний хід життя мільярдів людей. Впровадження вакцини не тільки допоможе стримати пандемію, а й попередить збитки для економіки.

Вже на початку пандемії стало очевидним, що для зупинення глобальної кризи потрібні не просто вакцини проти COVID-19 — необхідно забезпечити доступ до них усім людям у світі.

За допомогою вакцинації з’являється реальна можливість

протидіяти COVID-19!

Чим більше людей буде вакциновано,

тим швидше суспільство повернеться до звичного життя!

Імунізація населення безпечною та ефективною вакциною проти коронавірусної  хвороби COVID-19 є найважливішим компонентом стратегії Уряду України у  подоланні гострої фази пандемії коронавірусної хвороби COVID-19.

По даним Міністерства охорони здоров’я України з 24 лютого 2021 року в країні розпочалась вакцинація проти COVID-19 вакциною AstraZeneca (Covishield).

Щеплення є добровільним для всіх груп населення і професійних груп.

Вакцинальна кампанія в Україні розгортається відповідно до Дорожньої карти з вакцинації проти COVID-19, згідно якої імунізація відбуватиметься в п’ять етапів. На першому етапі щеплюватимуть медичних працівників «ковідних» лікарень, бригади екстреної допомоги, співробітників лабораторій, що тестують на COVID-19, мешканців та персонал будинків для людей похилого віку та військових на фронті.

На даному етапі першочерговою метою вакцинації  проти COVID-19  в  Україні  є  зниження смертності та ускладнень серед груп ризику, захист персоналу системи  охорони здоров’я та інших життєво важливих систем державного значення. Головним  очікуваним результатом від вакцинації є ефективний контроль над пандемією коронавірусної хвороби COVID-19, зниження навантаження на систему охорони  здоров’я і створення умов для відновлення економіки.

Довідково.

Вакцина AstraZeneca/Oxford — це векторна вакцина, розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведської компанією AstraZenecа. Вакцина, що виробляється на потужностях SerumInstitute (Індія), має локальну (торговельну) назву Covishield. Для повної імунізації потрібні дві дози вакцини з інтервалом у 4–12 тижнів.

МІСЬКА СТУДЕНТСЬКА ЛІКАРНЯ

Студентська лікарня функціонує з 1922 року.

Студентська лікарня сьогодні є сучасною багатопрофільною лікувально-профілактичною установою, що надає медичну допомогу студентам 24 Державних вищих навчальних закладів III–IV рівня акредитації, денної форми навчання, на 3-х рівнях

Реєстратура: тел. (057)706-15-14, (057)725-51-78, studhosp@ukr.net