тут появится виджет

Життя — це подорож , сповнена злетами та падіннями, труднощами, пов ‘язаними зі здоров’ ям. Існують захворювання , які не приводять до втрати життя або його скорочення ,але суттєво знижують його якість, позбавляють людину радості очима сприймати оточуючий нас чудовий світ сонця, кольорів, і тоді на допомогу приходять лікарі — офтальмологи.

Офтальмологічне відділення

Фоменко Ірина Григорівна

Завідувач відділенням;

Лікар-офтальмолог;

Вищої категорії;

Стаж роботи 29 років

У складі офтальмологічного відділення працюють 3 лікаря і 4 медичних сестри.

Магерко Тетяна Олександрівна

Лікар-офтальмолог;

Другої категорії;

Стаж роботи 7 років

Огнєва Юлія Володимирівна

Лікар-офтальмолог;

Стаж роботи 3 роки

Савич Олена Сергіївна

Лікар-офтальмолог
 
Стаж роботи 2 роки

Офтальмологічне відділення організоване у встановленому порядку і є структурним підрозділом полікліники. Розташоване на 4 поверсі в кабінетах № 71-72.

Офтальмологічний огляд дозволяє не просто констатувати гарний чи поганий зір, але і багато дізнатися про здоров’я організму. Для цього у відділенні використовується сучасна діагностична апаратура.

Відділення обладнане:

  • авторефрактокератометром – комп’ютерне дослідження гостроти зору;
  • щілинними лампами – огляд переднього відрізку ока;
  • електричними офтальмоскопами -для огляду середовищ і очного дна;
  • периметром -для перевірки поля зору;
  • тонометрами – для вимірювання внутрішньоочного тиску, в тому числі індикатором внутрішньоочного тиску. Тепер ВОТ можна вимірювати і хворим з гострими запальними захворюваннями переднього відрізку ока, захворюваннями рогівки.
  • бінокулярним мікроскопом – для обстеження вій на кліщ Demodex.

Під динамічним наглядом лікарів відділення знаходяться більше 1500 студентів, серед них майже половина підлітків зі зниженим зором. Усіх їх щорічно перевіряють на гостроту зору, проводять корекцію зору, за необхідністю призначається курс лікування з сучасними медикаментозними засобами, фізіотерапевтичними процедурами.

Відділення працює: з 8.30 – 17.00 щоденно.

Крім того , проходять обстеження і лікування хворі на діабетичну ретинопатію, глаукому , катаракту ,з захворюваннями судинної оболонки та зорового нерву т.ін. – хворі з хронічним блефаритом , яким проводимо масаж повік – надаємо невідкладну допомогу з видаленням іншородних тіл рогівки і кон’юнктиви. – проводиться підбір простих і складних окулярів з кераторефрактометрією

МІСЬКА СТУДЕНТСЬКА ЛІКАРНЯ

Студентська лікарня функціонує з 1922 року.

Студентська лікарня сьогодні є сучасною багатопрофільною лікувально-профілактичною установою, що надає медичну допомогу студентам 24 Державних вищих навчальних закладів III–IV рівня акредитації, денної форми навчання, на 3-х рівнях

Реєстратура: тел. (057)706-15-14, (057)725-51-78, studhosp@ukr.net