тут появится виджет

Терапевтичне відділення

На 8 поверсі Харківської міської студентської лікарні розташоване терапевтичне відділення, яке очолює лікар вищої категорії Качанова Ольга Олексіївна.

У відділенні  надають лікувально-діагностичну допомогу хворим терапевтичного профілю із захворюваннями внутрішніх органів, з патологією: хвороби органів дихання, сечостатевої системи, серцево-судинної системи, ендокринної системи. До основних структурних підрозділів терапевтичного відділення належать: палати, пост медичної сестри, процедурний кабінет (маніпуляція), кабінет завідуючого відділенням, ординаторська, кабінет старшої медичної сестри, кабінет сестри-господарки, сестринська, їдальня (буфет), душова, туалетні кімнати (санвузли), клізменна, коридор та холи. До медичного персоналу належать висококваліфіковані фахівці із багаторічним досвідом роботи такі як :

Качанова Ольга Олексіївна – лікар вищої категорії, завідувач відділенням, загальний стаж роботи складає 15 років.

Морозова Ірина Григорівна – лікар-терапевт вищої категорії, загальний стаж роботи складає 31 років.

Шаповалова Олена Михайлівна – лікар-терапевт вищої категорії, загальний стаж роботи складає 37 років.

Наприковська Наталія Миколаївна – лікар-терапевт вищої категорії; Кандидат медичних наук; Загальний стаж роботи складає 15 років.

Шевела Тетяна Вікторівна – лікар ендокринолог першої категорії,загальний стаж роботи складає 20 років.

         Також у відділенні на 60 ліжок працюють 11 медсестр та 11 співробітників молодшого медичного персоналу  які на високому професійному рівні виконують свою справу.

         У терапевтичному відділенні лікувальна допомога переважно надається студентам, професорсько-викладацькому складу та ліквідаторам наслідків на ЧАЕС.

         Наше відділення завжди ласкаво та доброзичливо ставиться до свої пацієнтів, приходьте лікуватися до нас, і ми зробимо все можливе аби допомогти Вам.

МІСЬКА СТУДЕНТСЬКА ЛІКАРНЯ

Студентська лікарня функціонує з 1922 року.

Студентська лікарня сьогодні є сучасною багатопрофільною лікувально-профілактичною установою, що надає медичну допомогу студентам 24 Державних вищих навчальних закладів III–IV рівня акредитації, денної форми навчання, на 3-х рівнях

Реєстратура: тел. (057)706-15-14, (057)725-51-78, studhosp@ukr.net