тут появится виджет

Попередні та періодичні медичні огляди, санітарна книжка

КНП «Міська студентська лікарня» ХМР має багаторічний досвід проведення профілактичних медичних оглядів різних груп населення. Досвід медичних працівників, їхня кваліфікація та наявність сучасної діагностичної бази забезпечує їх якісне та комфортне проведення.

У лікарні діє комісія з проведення первинних медичних оглядів по договорах та попередніх  профоглядів для жителів інших адміністративних районів міста . Робота комісії проводиться відповідно до законодавства України, що регламентує цей розділ діяльності медустанов, а саме:

 • наказ МОЗ України № 246 від 21.05.2007 року “Про затвердження порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій”;
 • наказ МОЗ України № 280 від 23.07.2002 року “Щодо організації проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб” з доповненнями, що містяться в наказі МОЗ України № 150 від 21.02.2013 року.
 • Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій розроблено на виконання статті 17 Закону України “Про охорону праці”.

ВИДИ МЕДИЧНИХ ПРОФОГЛЯДІВ

Первинні (попередні) медичні профогляди проходять громадяни, які влаштовуються на роботу з метою:

 • визначення стану здоров’я працівника та можливості виконання без погіршення здоров’я професійних обов’язків в умовах дії конкретних шкідливих та небезпечних факторів виробничого середовища та трудового процесу;
 • виявлення професійних захворювань, що виникли раніше при роботі на попередніх виробництвах.

Періодичні медичні профогляди проводяться для працюючого населення за умови наявності договору на обслуговування, укладеного з підприємством і поліклінікою, а також списків співробітників, які підлягають медогляду. Цей вид профоглядів спрямовано на:

 • своєчасне виявлення професійних захворювань (загальних та виробничо зумовлених);
 • вирішення питання щодо можливості працівника продовжувати роботу в умовах дії конкретних шкідливих та небезпечних факторів трудового процесу.

Позачергові медичні огляди проводяться за ініціативою самого працівника або роботодавця.

ПОРЯДОК ПРОХОДЖЕННЯ МЕДОГЛЯДІВ

 1. З направленням підприємства (організації) звернутися до відділення профілактики, 4-й поверх), де отримати картку працівника з фахівцями у яких потрібно пройти обстеження, та направлення на лабораторні дослідження та отримання висновку проходження медичних оглядів.

Графік роботи

щоденно з 8.00-16.00,

СБ-НД-вихідний день

 1. Для оформлення санітарних книжок слід звернутися у кабінет № 149, 7-й поверх для отримання роз’яснень та направлень на обстеження.

Графік роботи

щоденно з 8.00-16.00,

СБ-НД-вихідний день

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ

Для проведення медогляду необхідно мати направлення з місця роботи, в якому вказані:

 • назва підприємства (організації);
 • посада, на яку влаштовується потенційний працівник;
 • названий вид роботи (робота з наявністю шкідливих чинників виробництва або без них);
 • при необхідності вказана вимога про наявність санітарної книжки.

При відвідуванні кабінету медоглядів необхідно мати при собі паспорт.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Для проведення періодичних медичних оглядів працівників роботодавець повинен укласти або вчасно поновити договір з лікувально-профілактичним закладом та надати список осіб, які підлягають медичному огляду.

МІСЬКА СТУДЕНТСЬКА ЛІКАРНЯ

Студентська лікарня функціонує з 1922 року.

Студентська лікарня сьогодні є сучасною багатопрофільною лікувально-профілактичною установою, що надає медичну допомогу студентам 24 Державних вищих навчальних закладів III–IV рівня акредитації, денної форми навчання, на 3-х рівнях

Реєстратура: тел. (057)706-15-14, (057)725-51-78, studhosp@ukr.net