тут появится виджет

Увага COVID-19

Шановні колеги!

Ми прагнемо доносити до вас якомога більш повну інформацію про вакцинацію, щоб ви могли поширювати знання серед своїх пацієнтів. Тому запрошуємо користуватися такими ресурсами та продуктами:

На вебсайті розміщена основна інформація про вакцини, етапи вакцинації тощо. Також організовано розділ “Для медичних працівників”, де більш детально йдеться про особливості застосування, протипоказання до вакцин та інше.

 • Брошури про вакцини та інфографіки про їх склад

Брошури розміщені за посиланням: http://bit.ly/leaflets_vaccines. Ці матеріали зверстані у форматі А4, є чорно-білий варіант, тому їх можна роздруковувати на стандартних принтерах та розвішувати на інформаційних дошках.

Інфографіки про склад вакцин розміщені за посиланням: http://bit.ly/contain_vaccines. Ці матеріали розроблені у кольоровому варіанті, їх можна використовувати для соціальних мереж чи під час спілкування з пацієнтами у месенджерах (наприклад, у Viber). За змоги їх можна також роздруковувати.

 • Відеоролики про вакцинацію

Зокрема:

 • загальний ролик про вакцинацію, який можна скачати за посиланням: http://bit.ly/generalvideo
 • ролик про важливість вакцинації літніх людей, який можна скачати за посиланням: http://bit.ly/vaccination65
 • ролик про те, хто і коли може отримати вакцину, який можна скачати за посиланням: http://bit.ly/whoandwhen.

Ці відео за можливості можна транслювати на екранах у лікарнях. Більше відео та форматів можна знайти за посиланням: bit.ly/vac_covid19_info.

 • Контакт-центр МОЗ із питань COVID-19

Контакт центр 0800 60 20 19 працює і для лікарів. Вас можуть скоординувати з програмних питань кампанії, а також з приводу виплат медикам, які працюють з імунізацією.

 • Запитання медиків про вакцинацію

Документ доступний за посиланням: https://bit.ly/3p5ndlx

 • Рекомендації Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики.

Рекомендації, ухвалені НТГЕІ та затверджені Штабом вакцинокерованих інфекцій МОЗ, можна знайти за посиланням: https://bit.ly/3fPFa3c. У документі міститься інформація:

 • стосовно допустимих інтервалах між першою та другою дозами для вакцин, які дозволено до використання для вакцинації проти COVID-19;
 • щодо доцільності використання другої дози вакцини для спортсменів, які перехворіли важкою формою COVID-19;
 • щодо показників граничного з моменту останнього введення вакцини строку, за якого особа вважається такою, що має стійкий імунітет і є вакцинованою.
Ви можете переглянути архів цієї розсилки, щоб поновити знання про вакцинацію від COVID-19.

 

Архів

 

Щоб швидко отримувати нову інформацію, підпишіться на оновлення на сайті vaccination.covid19.gov.ua (внизу сторінки) та на соціальні мережі Міністерства охорони здоров’я України.

Facebook Telegram

МІСЬКА СТУДЕНТСЬКА ЛІКАРНЯ

Студентська лікарня функціонує з 1922 року.

Студентська лікарня сьогодні є сучасною багатопрофільною лікувально-профілактичною установою, що надає медичну допомогу студентам 24 Державних вищих навчальних закладів III–IV рівня акредитації, денної форми навчання, на 3-х рівнях

Реєстратура: тел. (057)706-15-14, (057)725-51-78, studhosp@ukr.net